Aleyna Tilki Bu Kış Bitexen Winterfest’te!
Haber
28 Ocak 2022 - Cuma 13:34
 
Aleyna Tilki Bu Kış Bitexen Winterfest’te!
1996’dan bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi festivali seçilen Bitexen Winterfest için geri sayım başladı.
SANAT Haberi
Aleyna Tilki Bu Kış Bitexen Winterfest’te!

 Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Bitexen Winterfest için yapılan anketlerde öğrencilerin sahnede görmeyi en çok istediği isim seçilen Aleyna Tilki, 7 Şubat Pazartesi gecesi Uludağ'da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençlerle bir araya gelecek. 

 
 
1996’dan bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi festivali seçilen ve her yıl Uludağ’da binlerce üniversiteli gencin katılımıyla gerçekleşen Bitexen Winterfest bu yıl da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençleri en gözde sanatçı ve DJ performanslarıyla ağırlayacak.
 
10.000 öğrenci üzerinde yapılan "Bitexen Winterfest sahnesinde kimi görmek istersiniz" anketinde en çok oyu Amerikalı dünyaca ünlü dj/producer Dillon Francis’in albümünde söylediği ‘Real Love’ şarkısıyla 36 ülkenin müzik listelerinde üst sıradan girerek adını Dünya ‘ya duyuran Aleyna Tilki alarak bu yıl Bitexen Winterfest kapsamında 7 Şubat Pazartesi Uludağ'da sahneye çıkacak isim oldu.
 
Bu yıl Bitexen Winterfest’te  Aleyna Tilki, Ceza, Sefo, Reynmen, Uzi, Ozan Doğulu, Abdullah İnal, Arem Özgüç & Arman Aydın, Anıl Piyancı, Baran Bayraktar, Xir, Güneş,  Levent Özbay, Kubilay Caner  birbirinden güzel konserler ve aktivitelerle eğlenceyi zirveye taşıyacaklar.
 
Aleyna Tilki fotoğraflarını aşağıdaki linki copy paste yaparak chrome, explorer, safari gibi tarayıcılara yapıştırarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz :

Kaynak: (Karadeniz Hayat) - KARADENİZ HAYAT Editör: BİRSEN KALKAR
Etiketler: Aleyna, Tilki, Bu, Kış, Bitexen, Winterfest’te!,
Yorumlar

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Besni Evden Eve Nakliyat Çelikhan Evden Eve Nakliyat Gerger Evden Eve Nakliyat Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Kahta Evden Eve Nakliyat Samsat Evden Eve Nakliyat Sincik Evden Eve Nakliyat Tut Evden Eve Nakliyat

Rize escort bayan

Haber Yazılımı