Canik’ten Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Yarışma
Haber
15 Aralık 2023 - Cuma 00:34
 
Canik’ten Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Yarışma
Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Cumhuriyetin 100. yılında düzenlediği Çanakkale ve milli mücadele temalı kompozisyon yarışmasıyla öğrencileri ödüllerle buluşturuyor.
SAMSUN Haberi
Canik’ten Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Yarışma

Canik’te öğrencilerin, Çanakkale savaşları, milli mücadele dönemi ve Çanakkale Şehitlikleri’ni konularını kaleme alacağı ‘Canikli Gençler Ecdadın İzinde Kompozisyon Yarışması’ başvuruları 9 Şubat 2024 tarihine kadar devam edecek. Jüri değerlendirmelerinin ardından sonuçların açıklanacağı yarışmada, birinciye bilgisayar, ikinciye cep telefonu, üçüncüye tablet ödülü verilecek.

 

Son Gün 9 Şubat

Canik Belediyesi’nin ilçedeki tüm 12. Sınıf öğrencilerini Çanakkale’yle buluşturduğu Çanakkale Ziyareti Programları’na katılan öğrenciler, Canik Belediyesi ve Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Canikli Gençler Ecdadın İzinde Kompozisyon Yarışması’nda, Çanakkale savaşlarının gerçekleştiği tarihi alanlara ve Çanakkale Şehitlikleri’ne gerçekleştirdiği ziyaretlerde hissettikleri duyguları ve düşünceleri kâğıda aktaracak. Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Canik Belediyesi Çanakkale Ziyareti Programları’na katılan öğrencilerin yarışmaya başvuru yapabileceği ve öğrencilerin detaylı bilgi ve başvuru için okul idareleri ile iletişime geçmeleri gerektiği belirtildi.

 

Kaynak: (Karadeniz Turizm Gazetesi) - Karadeniz Turizm Gazetesi Editör: COŞKUN ÖZBEK
Etiketler: Canik’ten, Cumhuriyetin, 100., Yılına, Özel, Yarışma, ,
Yorumlar

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Besni Evden Eve Nakliyat Çelikhan Evden Eve Nakliyat Gerger Evden Eve Nakliyat Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Kahta Evden Eve Nakliyat Samsat Evden Eve Nakliyat Sincik Evden Eve Nakliyat Tut Evden Eve Nakliyat

Rize escort bayan

Haber Yazılımı