ÇARŞAMBA’DA 3. OFF-ROAD OYUNLARI BAŞLIYOR
Haber
17 Mayıs 2023 - Çarşamba 15:32 Bu haber 456 kez okundu
 
ÇARŞAMBA’DA 3. OFF-ROAD OYUNLARI BAŞLIYOR
Çarşamba Belediyesi destekleriyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen “3. ÇAROFF Off-Road Oyunları”, 21 Mayıs Pazar günü Yeşilırmak Millet Bahçesi’nde başlıyor.
SAMSUN Haberi
ÇARŞAMBA’DA 3. OFF-ROAD OYUNLARI BAŞLIYOR

Çarşamba’da off-road tutkunlarını macera dolu dakikalar bekliyor.

Çarşamba Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen ÇAROFF Off-Road Oyunları, 21 Mayıs Pazar günü saat 09.00’da Yeşilırmak Millet Bahçesinde gerçekleşecek. Yarışma için birçok il ve ilçeden tam donanımlı arazi aracının Çarşamba’ya gelmesi bekleniyor.

Çarşamba Belediyesi her alanda spora desteğini sürdürüyor.  İlçede spor yatırımlarına devam eden Çarşamba Belediyesi sporcularını desteklemeye, farklı spor alanlarında başarılarından söz ettirmeye devam ediyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 104’üncü yılında ilçede 19 Mayıs kutlamaları için büyük hazırlıklar yapılırken; sporda öncü kent olma yolunda adımlar atan Çarşamba’da 3. ÇAROFF Off-Road Oyunları, maceraseverleri bekliyor. Çarşamba’da 20 Mayıs Cumartesi günü off-road araçlarının karşılanması, şehir içi konvoy ve kamp organizasyonu yapılacak. Yarışmanın startı ise 21 Mayıs Pazar günü saat 09.00’da verilecek. Macera tutkunlarının yarışları izlemek için sabahın erken saatlerinde Yeşilırmak Millet Bahçesi’ni doldurmaları bekleniyor.

 

 

 

Kaynak: (Karadeniz Hayat) - KARADENİZ HAYAT Editör: BİRSEN KALKAR
Etiketler: ÇARŞAMBA’DA, 3., OFF-ROAD, OYUNLARI, BAŞLIYOR,
Yorumlar

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Besni Evden Eve Nakliyat Çelikhan Evden Eve Nakliyat Gerger Evden Eve Nakliyat Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Kahta Evden Eve Nakliyat Samsat Evden Eve Nakliyat Sincik Evden Eve Nakliyat Tut Evden Eve Nakliyat

Haber Yazılımı