TÜRSAB ORTA KARADENİZ BTK AYDA ORTALAMA 125 ARAÇ DENETLİYOR
Haber
28 Kasım 2023 - Salı 11:42
 
TÜRSAB ORTA KARADENİZ BTK AYDA ORTALAMA 125 ARAÇ DENETLİYOR
TÜRSAB Orta Karadeniz BTK (Bölge Temsil Kurulu) Başkanı Yılmaz Uzunlar 5 farklı ilde ayda ortalama 125 araç denetimi yaptıklarını söyledi.
- Haberi
TÜRSAB ORTA KARADENİZ BTK AYDA ORTALAMA 125 ARAÇ DENETLİYOR


 

 

Bu sayının turizm sezonunda 5 kat arttığını ifade eden TÜRSAB Orta Karadeniz BTK Başkanı Yılmaz Uzunlar TÜRSAB Orta Karadeniz BTK'nın faaliyetleri, hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Yılmaz Uzunlar, "TÜRSAB Olarak sektörümüzde kayıp, kaçak ve belgesiz araçlarla faaliyet göstererek hem devlete, hem yasal zorunlulukları yerine getiren acentalarımıza, hem de turizme zarar veren kayıtdışı faaliyhetlerle ilgili denetimlerimiz aralıksız devam ediyor.

 

Bölgemize bağlı Samsun,Ordu,Sinop,Tokat, Çorum ve Amasya illerimizde zaman gözetmeksizin farklı noktalarda belgesiz tur ve transfer eylemlerine karşı aylık ortalama 125 araç denetimi yaptık. Bunun yanısıra da acentalarımızın faaliyet denetimlerini gerçekleştirdik.Bu rakamlar turizm sezonunda 5 kata kadar ulaşıyor. Tüm çabamız, turizmde kayıtdışılığı engellemek ve turistlere ve hizmet alan vatandaşlarımıza güvenli, saygın hizmet verilemesini sağlamaktır." dedi.

 

 

Kaynak: (Karadeniz Turizm Gazetesi) - Karadeniz Turizm Gazetesi Editör: COŞKUN ÖZBEK
Etiketler: TÜRSAB, ORTA, KARADENİZ, BTK, AYDA, ORTALAMA, 125, ARAÇ, DENETLİYOR,
Yorumlar

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Besni Evden Eve Nakliyat Çelikhan Evden Eve Nakliyat Gerger Evden Eve Nakliyat Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Kahta Evden Eve Nakliyat Samsat Evden Eve Nakliyat Sincik Evden Eve Nakliyat Tut Evden Eve Nakliyat

Rize escort bayan

Haber Yazılımı